اخبار برگزیده :

خدمات الکترونیکی


بخش های مختلف مرکز

تبلیغات

آمار سایت

  • :: افراد آنلاین : 1 نفر
  • :: بازدید امروز : 136 نفر
  • :: بازدید دیروز : 1469 نفر
  • :: کل بازدیدها : 3032270 نفر

دریافت اطلاعات

دریافت فرم تقاضای استقرار در مرکز خدمات فناوری و کسب وکار اراک

واحد های متقاضی استقرار در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار اراک می توانند با دریافت و تکمیل فرم فوق با به همراه داشتن مدارک لازم (لیست مدارک مورد نیاز) به مرکز خدمات فناوری و کسب و کار اراک مراجعه نمایند.

 

دریافت آیین نامه احراز صلاحیت شرکتهای مشاور خدمات مدیریت و بهره وری (جدید)

دستورالعمل تشخیص صلاحیت مشاورین خدمات مدیریت و بهره وری موضوع بخشنامه ۱۲۲۱۳۵ تاریخ ۹۷/۳/۱۳ سازمان اداری و استخدامی جهت بهره برداری شرکتهای مشاور به منظور دریافت گواهی تایید صلاحیت مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

 

فرم اعلام نیازهای آموزشی سال ۱۳۹۸ شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی

واحد های متقاضی برگزاری دوره های آموزشی در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار اراک می توانند با دریافت و تکمیل فرم فوق نسبت به ارسال آن تا تاریخ ۹۷/۱۲/۲۰ به شماره فکس ۳۳۴۴۳۴۲۰ و ارسال فایل به ایمیل m.hashemi<@>isipo.ir اقدام فرمایید.

 

نرم افزار جدید ارزیابی سه ماهه عملکرد واحدهای مستقر در مرکز(اطلاعیه مهم)

به اطلاع کلیه واحدهای مستقر در مرکز می رساند با توجه به دستور العمل راهبری مراکز خدمات فناوری و کسب و  کار واحدهای مستقر در مرکز می بایست گزارش عملکرد خود را به صورت سه ماهه بوسیله نرم افزار فوق تکمیل و حداکثر تا ۵ روز قبل از پایان دوره ارزیابی ارسال نمایند . عدم ارسال گزارش عملکرد موجب عدم برخورداری از تخفیف فصلی و قرار گرفتن واحد در لیست شرکتهای غیر فعال می گردد.((راهنمای استفاده از نرم افزار))

 

دریافت فایل مربوط به اطلاعات کتابچه مشاورین مرکز خدمات 

ضروری است کلیه واحدها بلافاصله پس از استقرار اطلاعات مربوط به فایل فوق را بصورت کامل و بر اساس راهنمای مندرج در فایل تکمیل و به نشانی پست الکترونیک مرکز ارسال نمایند.

 

دریافت فایل مربوط به گزارش عارضه یابی واحدهای صنعتی

نظر به ضرورت استفاده از مدل مورد تایید سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ضروری است کلیه مشاورین محترم مورد تایید، جهت انجام پروژه عارضه یابی پس از هماهنگی با حوزه معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی و انجام عارضه یابی سریع نسبت به تکمیل گزارشات عارضه یابی طبق فرمت فوق اقدام نمایند.

 

دریافت دستور العمل حمایتی شرکت شهرکهای صنعتی در حوزه توسعه خدمات نرم افزاری و مشاوره ای و مبادله فن آوری و ارتقای فن آوری  

دستور العمل حمایتی شرکت شهرکهای صنعتی از صنایع کوچک و متوسط از منابع داخلی شرکت در بخش توسعه خدمات نرم افزاری و مشاوره ای و مبادله فن آوری و ارتقای فن آوری به منظور اجرای طرح مذکور با همکاری مشاورین محترم مستقر در مرکز خدمات فن آوری و کسب وکار

                                                  فرم ارزیابی سریع واحدهای صنعتی مستعد جهت مشارکت در طرح توسعه خدمات نرم افزاری و مشاوره ای

                                                  نمونه قرارداد سه جانبه توسعه خدمات نرم افزاری و مشاوره ای

 

ثبت نام و ارسال مدارک متقاضیان جهت تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان (اطلاعیه مهم)

متقاضیان احراز صلاحیت و استفاده از مزایای موسسات و شرکتهای دانش بنیان می توانند با مراجعه به نشانی فوق اقدام به ثبت نام نمایند. بدیهی است شرکت هایی که اقدام به ثبت نام در سامانه فوق می نمایند جهت تحت پوشش قرار گرفتن آنها در برنامه های توسعه ای شرکت شهرکهای صنعتی ثبت نام خود را به اطلاع مرکز خدمات فناوری و کسب و کار یا حوزه معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی برسانند.

 

دریافت سیاست ها و راهبردهای نظام جامع ارتقای توانمندی های بخش صنعت ، معدن و تجارت

پیرو برگزاری اولین جلسه ارتقاء مشاورین مستقر در مرکز علاقه مندان میتوانند سیاستها و راهبردهای مربوط را از طریق لینک فوق دریافت نمایند.

 

دریافت فرم اطلاعات دوره ها و سمینارهای  آموزشی داخلی مرکز(اطلاعیه مهم)

به استحضار کلیه واحدهای مستقر در مرکز خدمات فناوری می رساند ضروری است فرم فوق به همراه لیست اسامی شرکت کنندگان و محتوای آموزشی ارائه شده (پاورپوینت/فیلم) در دوره آموزشی خود را بر روی لوح فشرده حداکثر تا سه روز پس از برگزاری دوره آموزشی به دفتر مدیریت مرکز تحویل نمایند.

دریافت فرم پیشنهاد طرح پژوهشی (فرم شماره۱)

به اطلاع کلیه واحدهای مستقر در مرکز می رساند جهت ارائه پیشنهاد پژوهشی در خصوص هر یک از طرح های ارائه شده توسط شرکت شهرکهای صنعتی ضروری است در مهلت مقرر فرم فوق تکمیل به حوزه معاونت صنایع کوچک شرکت تحویل گردد.

 

فرمهای مربوط به آنالیز هزینه های برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی 

به اطلاع کلیه واحدهای مستقر در مرکز می رساند جهت ارائه پیشنهاد برگزاری دوره های آموزشی ضروری است به ازای هر دوره فرم آنالیز هزینه های برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی را تکمیل نماید.

جدول اعلام نیازهای آموزشی و تورهای بازدید صنعتی

فرم آنالیز هزینه های برگزاری دوره های آموزشی(PDF)

فرمت ورود اطلاعات شرکت کنندگان دوره های آموزشی (ACCESS)

فرمت ورود اطلاعات شرکت کنندگان دوره های آموزشی (EXCEL)

دستور العمل اجرایی دوره های آموزشی (EXCEL)

 

فرمهای آنالیز هزینه های برگزاری تورهای صنعتی

به اطلاع کلیه واحدهای مستقر در مرکز می رساند جهت ارائه پیشنهاد برگزاری تورهای صنعتی ضروری است به ازای هر دوره فرم آنالیز هزینه های برگزاری تورهای صنعتی را تکمیل نماید.

فرم آنالیز هزینه های برگزاری تورهای صنعتی(PDF)

فرم ارزشیابی تورهای صنعتی(PDF)

 

لیست دوره های آموزشی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی در سال ۱۳۹۴

به اطلاع کلیه واحدهای مستقر در مرکز می رساند در صورت علاقه مندی به برگزاری هر یک از دوره ای آموزشی مندرج در لیست دوره های آموزشی سال ۱۳۹۴ نسبت به تکمیل فرم آنالیز هزینه های برگزاری دوره های آموزشی موجود در همین صفحه و ارسال آن به دفتر توسعه صنعتی شرکت شهرکهای صنعتی اقدام نمایند.

 

نمونه قرارداد عدم افشاء

نمونه قرارداد عدم افشاء جهت استفاده واحدهای محترم مشاوره در آغاز فرآیند ارائه خدمات به واحدهای صنعتی جهت جلب اطمینان واحدهای صنعتی به امضاء می رسد