اخبار برگزیده :

خدمات الکترونیکی


بخش های مختلف مرکز

تبلیغات

آمار سایت

  • :: افراد آنلاین : 1 نفر
  • :: بازدید امروز : 103 نفر
  • :: بازدید دیروز : 1335 نفر
  • :: کل بازدیدها : 4198149 نفر

چهارمین رویداد استارت‌آپ دمو صنعت استان مرکزی به همت فن‌بازار منطقه‌ای استان مرکزی و با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی در تاریخ ۱۸ آذر ۱۴۰۰ برگزار گردید

Pic (1) Pic (14) Pic (13) Pic (6) Pic (4) Pic (52)

چهارمین رویداد استارت‌آپ دمو صنعت استان مرکزی به همت فن‌بازار منطقه‌ای استان مرکزی و با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی در تاریخ ۱۸ آذر ۱۴۰۰ برگزار گردید.
✅این رویداد باحضور صنعتگران برتر، مدیران عالی استانی، مشاورین و هیأت امنای کلینیک کسب و کار، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و تیم‌های استارت‌آپی استان مرکزی برگزار گردید
درابتدا دکتر ذوالفقاری معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی به حمایت‌های مادی و معنوی شرکت شهرکهای صنعتی در حوزه استارت‌آپ ها اشاره‌ای داشت و بر اهمیت نقش جوانان و استارت‌آپ ها در توسعه صنعتی کشور تاکید داشت، در ادامه دکتر خلیلی مدیرعامل هلدینگ توسعه و نوسازی صنایع گداختار به عنوان یک کارآفرین موفق کشوری سابقه ۴۰ ساله مجموعه گداختار را تشریح و از تجربیات ارزشمند این مجموعه در این مسیر پر فراز و نشیب سخن گفت.
در ادامه این رویداد ۸ تیم استارت‌آپی استان با ارائه طرح‌های خود سعی در جذب سرمایه‌گذاری برای توسعه کسب و کار خود را داشتند که با توجه به استقبال سرمایه‌گذاران بنا شد جلسات بعدی به صورت b2b بین سرمایه‌گذارن، استارت‌آپ‌ها و فن‌بازار منطقه‌ای استان مرکزی برای شکل گیری همکاری های بعدی ترتیب داده شود. در انتها مهندس میرزایی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی بر نقش مؤثر فن‌بازار منطقه‌ای استان مرکزی به عنوان بازوی اجرایی شرکت شهرکهای صنعتی در حوزه حمایت از استارت‌آپ ها تاکید داشت و از برنامه‌های آتی فن‌بازار در این حوزه صحبت نمود.

✅نمایندگان تیم‌های ارائه دهنده:
میلاد طلایی(صفحه کیلومتر هوشمند خودرو
مریم احسنی ایروانی(محلول ضدعفونی کننده بر پایه غیرالکلی)
علیرضا راست‌گردانی(استفاده از تکنیک‌های هوش مصنوعی و پردازش تصویر در صنایع)
حامد سیداشرفی(پلتفرم ارائه خدمات آنلاین مشاوره‌ای در زمینه حقوقی و کسب وکار)
محسن رسولی(کیت کاهنده مصرف توان لامپ‌های LED)
رضا فراهانی(فرآیند تولید مواد مصرفی دستگاه‌های چاپ برپایه مواد پلیمری و فلزی)
مهدی قربانی(ماژول پایش آنلاین و عیب‌یابی تجهیزات دوار)
علیرضا تاج‌آبادی فراهانی(بازوی رباتیک صنعتی با قابلیت مرکب)
✅✅گفتنی است رویداد امسال با بالاترین سطح کیفی تمامی تیم‌های استارت‌آپی برگزار گردید که به ترتیب زیر توسط داوران رویداد انتخاب شدند.
مقام اول محسن رسولی، جایزه نقدی ۸۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
مقام آقای مهدی قربانی، جایزه نقدی ۶۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
مقام خانم مریم احسنی ایروانی، جایزه نقدی ۴۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

Pic (35) Pic (51) Pic (49) Pic (46) Pic (41) Pic (52)

فن‌بازار منطقه‌ای استان مرکزی در سال ۱۴۰۰ موفق به جذب بیش از ۴۰ استارت‌آپ فعال استان شده و بنا دارد با برگزاری ۳رویداد استارت‌آپ دمو در جهت جذب سرمایه‌گذاری برای این تیم‌ها قدم بردارد و گفتنی‌است فن‌بازار با به‌کار گیری تمام ظرفیت اجرایی خود تا جذب سرمایه‌گذاری در کنار تمامی تیم‌های استارت‌آپی استان خواهدبود.