اخبار برگزیده :

خدمات الکترونیکی


بخش های مختلف مرکز

تبلیغات

آمار سایت

  • :: افراد آنلاین : 1 نفر
  • :: بازدید امروز : 285 نفر
  • :: بازدید دیروز : 1013 نفر
  • :: کل بازدیدها : 3521506 نفر

افتتاح مرکز رشد واحدهای فناور در مرکز خدمات فناوری و کسب وکار شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی

افتتاح مرکز رشد واحدهای فناور در مرکز خدمات فناوری و کسب وکار شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی

تاریخ: ۱۳۹۹/۱۲/۰۲

 DSC_6765  DSC_6760
 DSC_6711  DSC_6744

با امضای تفاهم‌نامه میان شرکت شهرکهای صنعتی و پارک علم و فناوری استان مرکزی، اولین مرکز رشد تخصصی واحدهای فناور حوزه صنایع کوچک در مرکز خدمات فناوری و کسب وکار استان مرکزی در شهرک صنعتی شماره یک اراک افتتاح شد.
میرزایی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی در آیین افتتاح این مرکز با بیان اینکه راه اندازی این مرکز در راستای گسترش خدمات و حمایت‌های شرکت شهرکهای صنعتی در توسعه شرکت‌های فناور و دانش‌بینان در بخش صنایع کوچک و متوسط خواهد بود.
افزود با امضای تفاهم‌نامه ایجاد مرکز رشد واحدهای فناور و دانش بنیان در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار استان، این مرکز از ابتدای اسفند ماه سال ۱۳۹۹ با هماهنگی پارک علم و فناوری آغاز به کار خواهد نمود.

 DSC_6742  DSC_6785
 DSC_6802  DSC_6825

رفیعی رئیس پارک علم و فناوری استان نیز افتتاح این مرکز را با هدف توسعه کسب و کارهای نوپا در حوزه صنایع کوچک و متوسط و به منظور هم افزایی ظرفیت‌ها و حمایت‌های شرکت شهرکهای صنعتی استان و پارک و علم و فناوری در تکمیل اکوسیستم و زیر ساخت‌های فناوری و نوآوری در استان مرکزی دانست.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی در حاشیه این مراسم گفت: این مرکز به وسعت ۳۰۰ متر مربع با هزینه بیش از پنج میلیارد ریال توسط شرکت شهرکهای صنعتی آماده‌سازی و بهینه‌سازی شده است و با امضای این تفاهم‌نامه، پذیرش و استقرار واحدهای فناور با هماهنگی و حمایت پارک علم و فناوری استان مرکزی آغاز می گردد.
لازم به ذکر است با راه اندازی این مرکز ۷ تیم فناور در حوزه های مختلف صنایع کوچک و متوسط در این مرکز مستقر می گردند.
این مرکز اولین مرکز رشد اقماری پارک های علم و فناوری می باشد که در شهرکها و نواحی صنعتی کشور برای نخستین بار در کشور افتتاح و به بهره برداری می رسد.

DSC_6846 DSC_6829