اخبار برگزیده :

خدمات الکترونیکی


بخش های مختلف مرکز

تبلیغات

آمار سایت

  • :: افراد آنلاین : 1 نفر
  • :: بازدید امروز : 8566 نفر
  • :: بازدید دیروز : 614 نفر
  • :: کل بازدیدها : 2596994 نفر

اعطای تسهیلات با نرخ کم به شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک های صنعتی

اعطای تسهیلات با نرخ کم به شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک های صنعتی 

تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۴

riverspitch15 riverspitch8

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی از پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به شرکت های دانش بنیانی که در شهرک های صنعتی اقدام به راه اندازی کارگاه های خود می کنند، خبرداد و گفت: این دسته از شرکت ها می توانند در کمترین زمان تسهیلات خود را دریافت کنند.

دکتر علی وحدت امروز در بازدید از شهرک صنعتی پرند، توسعه فناوری را لازمه پیشرفت کشور دانست و افزود: ما اعتقاد داریم که اگر فناوری هایی که در کشور تولید می شوند، در صنایع رسوخ نکنند،پیشرفت حاصل نمی شود، ازین رو ارتباط نزدیک با وزارت صنعت، معدن و تجارت را در دستور کار داریم.

وی ادامه داد: ما اعتقاد داریم که شرکت های دانش بنیان باید با بخش های صنعتی ارتباط داشته باشند، ضمن آنکه صنایع نیز باید همکاری های وسیعی با شرکت های دانش بنیان را در دستور کار خود قرار دهند.

وحدت با تأکید بر رسوخ فناوری های پیشرفته در بخش های صنعتی، یادآور شد: بررسی ها نشان می دهد که صنایعی که از فناوری های پیشرفته استفاده می کنند، با مسائل زیست محیطی کمتری مواجه هستند، ضمن آنکه از نظر ایجاد اشتغال و تولید ارزش افزوده در وضعیت بهتری قرار دارند.

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به حمایت این صندوق از شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک های صنعتی، خاطر نشان کرد: شرکت های دانش بنیانی که اقدام به راه اندازی خط تولید و یا کارگاه های خود در شهرک های صنعتی کنند، می توانند از تسهیلات این صندوق بهره مند شوند.

 

riverspitch20

وی در عین حال با تأکید بر ایجاد زمینه های مناسب برای اخذ ساده تسهیلات برای شرکت  های دانش بنیان مستقر در شهرک های صنعتی، یاد آور شد: ما در تلاش هستیم تا شرکت هایی که اقدام به استقرارکارگاه های خود در شهرک های صنعتی می کنند، تسهیلات را با شرایط آسان تر دریافت کنند.

وحدت ارزان تر بودن نرخ تسهیلات برای این نوع شرکت ها را از دیگر تسهیلات این صندوق نام برد.