اخبار برگزیده :

خدمات الکترونیکی


بخش های مختلف مرکز

تبلیغات

آمار سایت

  • :: افراد آنلاین : 1 نفر
  • :: بازدید امروز : 368 نفر
  • :: بازدید دیروز : 734 نفر
  • :: کل بازدیدها : 2334317 نفر

برگزاری سومین جلسه شورای هماهنگی فن بازار استان مرکزی

برگزاری سومین جلسه شورای هماهنگی فن بازار استان مرکزی

اسفند ماه ۱۳۹۷

جلسه شورای فن بازار منطقه ای استان مرکزی به ریاست فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار با حضور آمره مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان،موسایی مدیرکل برنامه ریزی استانداری،نیکی ملکی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری،رؤسای دانشگاههای استان،مدیران و مسئولین مربوطه برگزار شد.

سعید فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی در سومین شورای هماهنگی فن بازار منطقه‌ای استان مرکزی در سال ۱۳۹۸ اظهار داشت: لازم است جایی برای عرضه و اعلام نیاز محصولات این بخش معرفی شود.fanbazar_1397_3
فرخی گفت: فن بازار شروع مناسبی در استان داشته است و در برنامه این مجموعه انسجام مشهود است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی افزود: ارتباط خوبی بین پارک علم و فناوری و شرکت شهرک‌ها وجود دارد و اعضای این دو مجموعه با هم افزایی می کوشند در راستای اهداف قدم بردارند و توان خود را صرف خنثی سازی یکدیگر نکنند.
وی افزود: رفع موانع پیشرو نیازمند شناسایی دقیق مشکلات و اتخاذ تدابیر لازم برای گذر با کمترین خسارت است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: گاهی اوقات برای تغییر رویکردی باید اقداماتی با سطح بالاتری انجام شود که در این راستا آمادگی لازم در استان وجود دارد.
فرخی افزود: ظرفیت استان در حوزه فن بازار مطلوب است و با دانش و پشتکار می توان بر افتخارات این استان در بخش های مختلف افزود.
@araktechmart