اخبار برگزیده :

خدمات الکترونیکی


بخش های مختلف مرکز

تبلیغات

آمار سایت

  • :: افراد آنلاین : 2 نفر
  • :: بازدید امروز : 567 نفر
  • :: بازدید دیروز : 1293 نفر
  • :: کل بازدیدها : 2969140 نفر

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از مرکز خدمات فن آوری وکسب وکار استان مرکزی

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از مرکز خدمات فن آوری وکسب وکار استان مرکزی

پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی مهندس عزیزمحمدی در جریان سفر یکروزه به استان در جمع مدیران و کارشناسان شرکت در اراک افزود: نیروهای شاغل در شهرک ها و نواحی صنعتی سراسر کشور می بایست علاوه بر گذراندن دوره های کاربردی و تخصصی در راستای بالابردن سطح مطالعه و مجهز شدن به دانش های مورد نیاز روز تلاش مضاعف کنند.
وی تاکید کرد: تفاوت نیروهای انسانی این مجموعه ها با دیگر ادارات اجرایی نقش مهم آنها در کارسازی و تصمیم گیری توسعه ای است که می بایست با تشکیل اتاق های فکر تخصصی این مهم محقق شود.
وی اظهار داشت: بدون شک سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی یکی از ارکان های مهم محقق شدن شعار امسال که حمایت از تولید داخلی است می باشد و منابع انسانی مهمترین عامل این موضوع است.
عزیز محمدی گفت: خوشبختانه زیر ساخت های مناسبی در شهرک ها و نواحی صنعتی سراسر کشور ایجاد شده است و تولید کنندگان می بایست با بهره گیری از علوم به روز و دانش های لازم کالاهای با کیفیت و قابل رقابت در عرصه های بین المللی تولید کنند.
وی خواستار تغییر نگاه برخی از قوانین در راستای محقق شدن برنامه های سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران شد.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی نیز در این جلسه گفت: کمبود نیروی انسانی و انجام نشدن طرح طبقه بندی از مهمترین مشکلات این شرکت است.
وی افزود: تبدیل وضعیت مشاوران با توجه به ماهیت و اهمیت کار آنها به عنوان نیروهای دائم ضروری است.
وی اضافه کرد: متاسفانه سیستم برنامه ریزی و بودجه شرکت شهرکها نه دولتی است نه شرکتی که این نقیصه می بایست منطبق با صورت های مالی اصلاح گردد.
وی خواستار رفع مشکلات تامین اجتماعی، مالیات و ارزش افزوده با رایزنی های تخصصی در مرکز شد.
گفتنی است مهندس عزیزمحمدی در جریان این سفر یک روزه علاوه بر بازدید از ساختمان مرکز فن آوری و کسب و کار اراک از بخش های مختلف کارخانه ایران پتک که تولید کننده بیش از یک هزار و ۲۰۰ ابزار آلات صنعتی می باشد بازدید و در کمپین خرید کالای ایرانی نیز شرکت کرد.